AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tübitak Projelerindeki Büyük Başarımız...

Tübitak Projelerindeki Büyük Başarımız...

Bu yıl 49.’su düzenlenen TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması başvurularında Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü yeni bir rekora imza attı. Lise öğrencilerinin öğretmenlerinin rehberliğinde hazırladığı Biyoloji, Coğrafya, Değerler Eğitimi, Fizik, Kimya, Kodlama, Matematik, Psikoloji, Sosyoloji, Tarih, Teknoloji ve Tasarım, Türk Dili ve Edebiyatı branşlarındaki proje sayısı 380’e ulaştı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN;  geçen yıl Bölge Finalinde sergilenen proje sayısının 21 olduğunu ve Mart ayında yapılacak Bölge Finalinde Müdürlüğümüz adına yeni bir rekora daha imza atılmak istendiğini belirterek, bu başarıda emeği geçen okullarımıza, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkürlerini sundu. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Başvurularının 12 Şubat 2018 tarihine kadar uzatıldığını ve ortaokul öğrencilerimizden de aynı başarıları beklediğini dile getirdi. 

09-02-201809-02-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.