AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK Projesi Geliştirme Çalıştayı Düzenlendi...

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Birimi ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün ortaklaşa hazırladığı ve Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Liseler TÜBİTAK Projesi Üretiyor” isimli çalıştay 7-8-9 Kasım 2014 tarihlerinde düzenlenmiştir.
TÜBİTAK Projesi Geliştirme Çalıştayı Düzenlendi...

Çalıştaya Bilgisayar, Biyoloji, Coğrafya, Felsefe, Fizik, Kimya, Matematik, Psikoloji, Sosyoloji ve Tarih branşlarında toplam 133 öğretmen katılmıştır. Çalıştay İl merkezimizde Halk Eğitimi Merkezi binasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Afyon Kocatepe Üniversitesinden gelen Öğretim üyeleri tarafından uygulamalı çalışmalarla ve teorik bilgilendirme ile yapılmıştır. 

Çalıştay son gün İl Milli Eğitim Müdürümüzün sunum yapan Öğretim Üyelerine belge vermesi ve Öğretim Üyelerinin kendi branşlarındaki Öğretmenlere Katılım Belgesi vermesiyle tamamlanmıştır.

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.