AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Karate Şampiyonu Öğrencimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Ziyaret Etti…

Türkiye Karate Şampiyonu Öğrencimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Ziyaret Etti…

2018-2019 Yılı Okul Sporları Karate Türkiye Birinciliği Müsabakalarında Türkiye şampiyonu olan Şuhut Zafer Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencimiz Berkay SİPAHİ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Şuhut Zafer Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet YONCA, 27 - 29 Mart 2019 tarihleri arasında Nevşehir’de düzenlenen şampiyona ve öğrencimizin elde ettiği başarılar hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “51 ilden yaklaşık 737 sporcunun katılımı ile yapılan Liseler arası Karate Türkiye Şampiyonasında, Genç Erkek B kategorisi 78 kiloda Şuhut Zafer Anadolu Lisesi öğrencimiz Berkay SİPAHİ birinci olarak altın madalyanın sahibi oldu. İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve okulumuz adına yarışarak ilimize ve bizlere büyük gurur yaşatan şampiyon sporcumuzu tebrik ediyorum. Sağlıklı yaşayıp düzenli çalışarak milli takıma kadar yükselmesini ve dünya çapında ülkemizi gururlandırmasını temenni ediyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın öğrencimize hediye takdimiyle ziyaret sona erdi.

05-04-201905-04-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.