AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali TUTULMAZ Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı...

Vali TUTULMAZ Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı...

          29 Eylül 2017 Cuma günü Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda Vali Mustafa TUTULMAZ başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Maarif Müfettişleri Koordinatörü Halil SEVGİ, Müdür Yardımcısı Fatih AKÇİL, Şube Müdürleri Gürbüz BIDIK, Mehmet KUTLUCA, Muammer DEMİRCAN, Hüseyin BEBER, Adem KARAKELLE ve İlçe Millî Eğitim Müdürlerinin katılımları ile toplantı yapıldı.

           Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN il ve ilçelerimizde bulunan okullarımız hakkında Vali Mustafa TUTULMAZ’a bilgiler verdi.

           Vali Mustafa TUTULMAZ toplantı sırasında İlçe Milli Eğitim Müdürlerine hitaben yaptığı konuşmada; “Eğitim en önemli alanımızdır, ilçe milli eğitim müdürlerimiz ilçelerimizdeki eğitimin kaliteli bir şekilde yürütülmesini sağlayarak her türlü tedbiri almak zorundadır” dedi.

        İl Milli Eğitim Yöneticileri kendi birimleriyle ilgili olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlerini bilgilendirdi.  İlçe Millî Eğitim Müdürleri de ilçelerimizdeki çalışmalar hakkında paylaşımda bulundular.

         Toplantı gündem maddelerinin görüşülmesi ile sona erdi.

29-09-201729-09-201729-09-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.