AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Mustafa TUTULMAZ İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Makamında ziyaret etti...

Afyonkarahisar’daki kamu kurum ve kuruluşlara iade-i ziyaretlerde bulunan Vali TUTULMAZ, gerçekleşen ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ dan kurum hakkında bilgiler aldı.
Valimiz Sayın Mustafa TUTULMAZ İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı  Makamında ziyaret etti...

Afyonkarahisar İlimizin gelişmesinde eğitimin 1. derecede önemli olduğuna değinen Vali TUTULMAZ: özellikle eğitim alanında yapılan ilerlemenin çok yönlü kazanım sağlayacağını vurgulayan Vali TUTULMAZ, ülkemizin geleceği açısından olmazsa olmazlar içerisinde yer alan eğitime ayrı bir önem verdiğini belirterek disiplinli çalışmanın ve okumanın başarıyı yakalamada en etkili faktör olduğuna vurgu yaptı. 

 

Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür eden YALÇIN, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Afyonkarahisar’ın eğitim seviyesini üst düzeylere çıkaracağımızdan şüpheniz olmasın. Bu maksatla öğretmenlerimiz, idarecilerimiz, yardımcı hizmetler personelimizle canla başla çalışacağız dedi. Kurum tanıtım slaytının izlenmesi ve hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından ziyaret sona erdi.

10-08-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.