AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vatandaşla Buluşma Toplantısı Kapsamında Özel Eğitim Sorunları Masaya Yatırıldı...

Vatandaşla Buluşma Toplantısı  Kapsamında Özel  Eğitim  Sorunları  Masaya Yatırıldı.
Vatandaşla Buluşma Toplantısı  Kapsamında Özel  Eğitim  Sorunları  Masaya Yatırıldı...

           Vatandaş-devlet buluşması toplantıları kapsamında Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salonunda Vali Yardımcısı Erhan GÜNAY başkanlığında; İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN, Şube Müdürlerimiz Gürbüz BIDIK, Muammer DEMİRCAN, RAM Müdürü Yılmaz ÜLGER, merkez ve merkeze bağlı tüm Özel Eğitim Okul Müdürleri, Özel Eğitim Okullarından birer öğretmen ve söz konusu okulların okul aile birliği yetkilileri ile öğrenci velilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

 

        Toplantıda Özel Eğitim Okullarının genel sorunlarının görüşülmesi (bakım-onarım-tadilat, eğitim-öğretim faaliyet sorunları), Okul Aile Birliği ve velilerin sorunları ile ilimizde Özel Eğitim sorunlarının görüşülerek çözüm ve önerilerde bulunuldu. Toplantıda özel eğitim problemlerinin çözülmesi gerektiğinin altını çizen YALÇIN bu konuda İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak elimizden gelenin en iyisini yapacağız diyerek öğrenci, öğretmen ve velilerimize destek olduğunu ifade etti. Toplantı iyi dilek ve temennilerle  sonlandırıldı.

04-05-201704-05-201704-05-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.