AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Öğrencilerimiz "Ekranı Bırak Bana Bak" Projesi Kapsamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı Ziyaret Etti...

Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Öğrencilerimiz

Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu öğrencilerimiz, Okul Müdürü Figen MEMİŞ, Müdür Yardımcısı Semra KARAKAYA ve Öğretmen Handan DÖNMEZ eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN 'ı makamında ziyaret ederek teknolojiyi bilinçli kullanmak adına okullarında uyguladıkları farkındalık çalışmalarını paylaştılar.

 Okul Müdürü Figen MEMİŞ günümüz koşullarında yetişkinlerin teknolojiye ayırdıkları zaman sürecinde çocuklarıyla geçirdikleri zaman diliminin az olduğunu belirterek, öğrencilerimizin 'Ekranı Bırak Bana Bak' sloganı ile ailelerle ve farklı makamlardaki büyüklerimizle zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla Aralık ayı süresince projeyi uyguladıklarını anlattı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'a projeye verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Makama gelen minik öğrencilerimizi karşılayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; "Gelişen Teknoloji ile yetişkinler ve çocuklarımızın ekran bağımlılığı arttı. Bu süreçte büyüklerin çocuklarımızla daha verimli ve kaliteli vakit geçirebilmeleri adına farkındalık çalışmaları yapılıyor olması beni çok mutlu ediyor. Bu çalışmaların okullarımızda tüm kademeler tarafından yürütülmesinin verimli olacağı kanaatindeyim. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Ardından, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN minik öğrencilerimizle hafıza oyunu oynadı. Oyun sırasında öğrencilerimizle sohbet eden YALÇIN, kazanan öğrencilerimizi tebrik etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın öğrencilerimize hediye takdimiyle ziyaret sona erdi.

27-12-201927-12-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.