AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yavaşlar Şehit Teğmen Uğur Açar Ortaokulu Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Ziyaret Etti…

Yavaşlar Şehit Teğmen Uğur Açar Ortaokulu Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı  Ziyaret Etti…

Sandıklı İlçesi Yavaşlar Şehit Teğmen Uğur Açar Ortaokulu Müdürü Mehmet ÇETİNKAYA, Türkçe Öğretmeni Kubilay KULA ve 15 öğrencimiz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretçilerimize Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL eşlik etti.

Afyonkarahisar 2. Kitap Fuarını gezmek için gelen öğrencilerimiz sonrasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı ziyaret ederek açılan kitap fuarı için teşekkür etti. Birçok kitap incelediklerini ve meşhur yazarlarla tanışma fırsatı buldukları için mutlu olduklarını dile getiren öğrencilerimiz ayrıca İl Milli Eğitim Müdürümüzle tanışma fırsatı buldukları için gezilerinin verimli geçtiğini dile getirdiler.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, öğrencilerimizle dersleri, yaptıkları sosyal faaliyetler  ve genel konular üzerine sohbet etti. Bol bol kitap okumalarını tavsiye ederek okul kütüphanelerinde tüm öğrencilerimizin okuması için bir koli kitap hediye etti.

Günün anısına toplu fotoğraf çekimiyle ziyaret sona erdi.

16-04-201916-04-201916-04-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.