AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Eğitim Öğretim Yılı Ziyareti...

             İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı ÜSTEK Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri yeni eğitim-öğretim yılı sebebiyle ziyaret ettiler. Öğrencilerimizin yanı sıra Okul Müdürü Hasan GEZER, Halkla İlişkiler Sorumlusu Esra ZENCİR, Kimya Öğretmeni Pınar DÜNDAR da ziyarete iştirak ettiler.
Yeni Eğitim Öğretim Yılı Ziyareti...

             İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN öğrencilerimizle yakından ilgilendi ve öğrencilerimizin sorularına içtenlikle cevap verdi. Metin YALÇIN okullarımızda öğrencilerimize öncelikle insan ilişkilerin ve ahlaki değerlerlerin öğretilmesi gerektiğinin altını çizerken vicdanlı ve akıllı nesillere ihtiyaç duyduğumuzu belirtti. Sağlık meslek liselerinin önemine de değinen YALÇIN öğrencilerimizden sadece akademik başarı beklenmediğini, nitelikli ve ahlaklı olmalarının yanında topluma faydalı insanlar olmalarının beklendiğinin unutulmaması gerektiğini de ifadelerine ekledi.

 

 

             İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN öğretmen ve öğrencilerimizin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

27-09-201627-09-2016

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.