AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Müfredat Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı...

Yeni Müfredat Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
Yeni Müfredat Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı...

Afyonkarahisar Rehberlik ve Araştırma Merkezi Toplantı Salonunda yapılan Yeni Müfredat Bilgilendirme Toplantısına Bakanlığımız Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Alpaslan DURMUŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz, okul müdürleri ve formatör öğretmenler katıldı. 

Yeni Müfredat Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Alpaslan DURMUŞ;Milli Eğitim Bakanlığı´nın son 15 yıl içinde ciddi çalışmaları sonucunda müfredat değişikliği yapıldığını söyledi.

 

Yeni düzenlemeye sahip çıkmaları gerektiğini aktaran DURMUŞ;" Önceki yıllara göre müfredatta köklü değişiklikler yapıldığını ve yeni müfredatın geniş kapsamlı günümüzün şartlarına uygun olarak hazırlandığı, Avrupa Birliği Standartlarına uygun olduğunu belirterek, yapılan değişiklikleri, öğrenci ve velilerimize aktarmalıyız." diyerek sözlerini tamamladı.

16-11-201716-11-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.