AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yerli Tohum Güçlü Türkiye Projesi Ürünleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a Sunuldu...

Yerli Tohum Güçlü Türkiye Projesi Ürünleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a Sunuldu...

Beyyazı İlkokulu Müdürümüz Serkan ÇELİK, Sınıf Öğretmenlerimiz Halil YAĞICI, Gülhan YAĞICI ile 2/B ve 3/B sınıfı öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'ı makamında ziyaret ederek Nisan ayında başladıkları 'Yerli Tohum Güçlü Türkiye Projesi' kapsamında yetiştirdikleri ürünleri sundular.

 Ziyaretlerinde öğrencimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'a ürünlerin dikim, bakım ve hasat aşamalarını anlattılar. Yerli tohumlarla yaklaşık beş ayda zevkle ve severek yetiştirdikleri tarımsal ürünlerden örnekleri sundular.

Ziyaretleri nedeniyle konuklarına teşekkür ederek sözlerine başlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN; "Beyyazı İlkokulumuza Nisan ayı içerisinde yaptığım ziyarette başlama aşamasında olan projenizi inceleme fırsatım olmuştu. Uygulama derinliğine sahip olan ve sonuçlarını merak ettiğim bir projenin sonunda somut ürünler elde etmeniz projenin başarılı olduğunun göstergesi. Yerli tohum kullanarak üretim yapmak ilimiz ve ülkemiz açısından da büyük önem arz etmekte.  Çocuklarımızın tüm üretim aşamalarına katılarak uyguladıkları projenin geniş bir çevreye emsal teşkil etmesini temenni ediyor, projede emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'ın öğrencilerimize hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.

10-10-201910-10-201910-10-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.