AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yetişkin Eğitiminde Avrupaya Yetişmek İçin Adlı Projenin Uygulama Platform Çalıştayı Yapıldı...

Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi ve Sanat Okulunun koordinatörlüğündeYetişkin Eğitiminde Avrupa’ya Yetişmek için adlı projenin çalıştayı İstanbul Kadıköy Halk Eğitim Merkezi bünyesinde bulunan konferans salonunda gerçekleştirildi.
Yetişkin Eğitiminde Avrupaya Yetişmek İçin Adlı Projenin Uygulama Platform Çalıştayı Yapıldı...

Çalıştaya Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Açıköğretim Daire Başkanı  Mehmet  Zeki  BAŞYEMENİCİ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürümüz Murat DİKTAŞ, Konsorsiyum ortakları katıldılar.

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN konuşmalarında Avrupa Birliği ve Türk Ulusal Ajansına teşekkür etti. Eğitim ve öğretimin sadece okulda olmadığını, ülkemizde de yurtdışında yapılan çalışmaların incelenerek uygulanmasının yaralı olacağını ifade eden YALÇIN sözlerine ortak çalışmaların artarak devam etmesini dilediğini belirterek son verdi.

         Çalıştayda projemizin koordinatörlüğünü yapan Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Öğretmenlerinden Ayşe Birsen TORTOP VE Murat AKDAŞ projemizi anlatan bir sunum yaptılar. AKDAŞ projemizin katılımcılarımızın bilgi düzeylerini ve farkındalığını artırdığını ifade etti. TORTOP ise proje çıktılarının amacına ulaştığını belirtti.

 

     5-6-7 Kasım tarihlerinde yapılan çalıştayın sertifikaları verildi. Proje çıktıları Milli Eğitim Bakanlığınca değerlendirilecektir.

10-11-201610-11-201610-11-201610-11-2016

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.