AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yıldız Kızlar Basketbol Takımı Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı Ziyaret Etti...

Yıldız Kızlar Basketbol Takımı Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı Ziyaret Etti...

Hacı Hayriye Özsoy Ortaokulu Yıldız Kızlar Basketbol Takımı Öğrencilerimiz, Şube Müdürümüz Mustafa GÜNAY, Okul Müdürümüz Ali DUMAN ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz İzzet Barış DALOĞLU eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN 'ı ziyaret ederek başarılarının verdiği mutluluğu paylaştılar.

İl Birincisi Yıldız Kızlar Basketbol Takımı Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a sağlanan imkanlar ve düzenlenen organizasyon için teşekkür ederek heyecanlı geçen il birinciliği müsabakaları üzerine sohbet etti.

Bölge müsabakalarında Afyonkarahisar'ı temsil edecekleri için takımımıza başarılar dileyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; "Planlı, düzenli ve öğrencilerimizin yetenekleri doğrultusunda gerçekleştirilen sportif faaliyetler akademik başarıyı olumlu yönde etkiliyor. İlimizde öğrencilerimiz birçok branşta düzenlenen okul sporları etkinliklerinde yeteneklerinin farkına vararak kendilerini geliştirme imkanı buluyor. Öğrencilerimiz bireysel ve takım halinde elde ettikleri başarılarla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ve ilimizin göğsünü kabartıyor. İl birincisi olarak Kütahya'da düzenlenecek bölge müsabakalarına katılma hakkı kazanan takımımıza başarılar diliyor turnuvalara katılan diğer takımlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Yıldız Kızlar Basketbol Takımı Öğrencilerimize hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.

 

12-02-2020

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.