AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yöneticilik Formasyonu Eğitim Kursu Başladı

Müdürlüğümüze bağlı eğitim kurumlarına yeni görevlendirilen okul müdürlerimizin “Yöneticilik Formasyonu” Eğitim kursu 26/01/2015 tarihinde İlimiz Merkez Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kocatepe Anadolu Lisesinde 3 grup olarak başlatılmıştır.
Yöneticilik Formasyonu Eğitim Kursu Başladı

Müdürlüğümüze bağlı eğitim kurumlarına yeni görevlendirilen okul müdürlerimizin yürüttükleri görevlerde başarılı olmaları, vizyoner bakış geliştirebilmeleri, değişim ve gelişmeleri takip edebilmeleri, kişisel ve mesleki gelişimlerini sürdürebilmelerini amaçlayan “Yöneticilik Formasyonu” Eğitim kursu 26/01/2015 tarihinde İlimiz Merkez Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kocatepe Anadolu Lisesinde 3 grup olarak başlatılmıştır.

Eğitim kursu açılışına İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Musa DİNÇGEZ katılmış olup, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN kursiyerlere başarı dileklerini iletmiştir.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.