AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yüksel Varlı Ortaokulundan Başarı Üstüne Başarı...

   Yüksel  Varlı  Ortaokulunun  başarılı öğrencileri İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı  makamında ziyaret  ederek mutluluklarını  Müdürümüzle paylaştılar.
Yüksel Varlı Ortaokulundan Başarı Üstüne Başarı...

     Yüksel Varlı İlköğretim Kurumları  öğrencilerinden Karatede Türkiye 1.si olan Berkay SİPAHİ, Halterde  Türkiye 2.si olan Barış ERTEKİN ve hikaye türünde yazmış olduğu “ Kaçış” adlı ilk kitabını yayımlayan Filiz AKSOY, Şube Müdürümüz Gürbüz BIDIK ve Okul Müdürü Eyüp DEMİR  ile birlikte Müdürümüz’ü makamında ziyaret ettiler. Müdürümüz Metin YALÇIN, öğrencilerimizin derslerindeki başarılarının yanında böyle farklı farklı alanlarda da kendilerini ifade edebiliyor olmalarının hem kendileri ve aileleri açısından hem de ülkemiz açısından mutluluk verici ve gurur duyulacak bir gelişme  olduğunu, öğrencilerimizin her alanda başarı göstermesinin gelecek nesiller ve ülkemiz adına  sevindirici bir durum olduğunu belirtti. Başarıları dolayısıyla her üç öğrencimizi de ayrı ayrı tebrik etti ve  ödüllendirdi.

25-02-201625-02-201625-02-201625-02-2016

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.