AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yurt Dışı Göreve Uyum Semineri Başladı...

Kurumsal ve beşeri ilişkilerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla kurumların her kademedeki çalışanlarına eğitim desteği vermek, gelişen ve değişen mevzuata uyum sorunlarının giderilerek uygulamada karşılaşılan sorunların çözümüne katkıda bulunmak için Bakanlığımızın ilgili birimleri eğitim seminerleri düzenlemektedirler.
Yurt Dışı Göreve Uyum Semineri Başladı...

Bu kapsamda Türk kültürünün yurt dışında tanıtılması, yayılması ve korunması, yurtdışındaki vatandaşlarımızın ve soydaşlarımızın kültürel bağlarının korunması, güçlendirilmesi ile Türk Dilinin öğretilmesi amacıyla, Asya Grubu ülkelerine görevlendirilmeye hak kazanan öğretmenlere yönelik  03-12 Ağustos 2015 tarihleri arasında “Yurt Dışı Göreve Uyum Semineri” Sandıklı ilçemizde başlamıştır. Bakanlığımız Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Ziya YEDİYILDIZ, Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürü Doç. Dr. Semih AKTEKİN, Yurtdışı Teşkilatı Daire Başkanı Ahmet YANDIRMAZ, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Kadir ÇETİN ve İl Milli Eğitim Müdür  Vekili Fatih AKÇİL’in katılımlarıyla açılış programı gerçekleştirilmiştir. Seminere katılan tüm öğretmenlerimize başarılar dileriz. 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.