AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yurt Dışı Göreve Uyum Semineri Kapanış Programı...

03 Ağustos 2015 tarihinde başlamış olan, Türk kültürünün yurt dışında tanıtılması, yayılması ve korunması, yurtdışındaki vatandaşlarımızın ve soydaşlarımızın kültürel bağlarının korunması,güçlendirilmesi ile Türk Dilinin öğretilmesi amacıyla, Asya Grubu ülkelerine görevlendirilmeye hak kazanan öğretmenlere yönelik “Yurt Dışı Göreve Uyum Semineri” 12 Ağustos 2015 tarihi itibariyle güzel bir kapanış programıyla bitirilmiştir.
Yurt Dışı Göreve Uyum Semineri Kapanış Programı...

Yurt Dışı Göreve Uyum Semineri kapanış programına Daire Başkanlarımız Ahmet YANDIRMAZ, Kadir ÇETİN ve Safiye Anıl SOYLU ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL de katıldılar. Programda; İdari ve Mali İşler Daire Başkanımız Kadir ÇETİN seminerin değerlendirmesini yaparak, seminer sonunda yapılan anket çalışmalarından genel olarak memnuniyet verici sonuçların çıktığını belirterek, eğitim görevlilerine ve katılımcılara teşekkür etti. Kursiyer öğretmenlerimiz adına bir öğretmenimiz söz alarak teşekkür konuşmasıyla birlikte seminerin bir prova niteliğinde olmasının gayet memnuniyet verici olduğunu ifade etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’da konuşmasında;03-12 Ağustos tarihleri arasında yapılan seminerin, katılımcılarla yapılan görüşmeler neticesinde alınan izlenimlerden çok faydalı geçtiğinin anlaşıldığını, Eylül ayı içerisinde görevlendirilerek yurtdışına çıkacak öğretmenlerimizin, saygın konuma gelen ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerinden emin olduklarını belirterek, gidecekleri ülkelerde sonsuz başarılar diledi. Yurtdışı Teşkilatı Daire Başkanımız Ahmet YANDIRMAZ ise İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a öncelikle  ev sahipliği için teşekkürlerini belirterek, görevlendirilecek öğretmenlerimiz için asıl maratonun bundan sonra başladığını, yurtdışındayken devletimizi en iyi şekilde temsil edileceğine inancını ve bu noktada gururlandıklarını belirterek konuşmasına son verdi. Sertifika dağıtımı yapılarak seminer bitirildi.

  

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.