AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ali Şenol ve Selçuklu İlkokulu Müdürümüz Eralp Ekrem Geçe, İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci'yi Makamında Ziyaret Etti...
![Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ali Şenol ve Selçuklu İlkokulu Müdürümüz Eralp Ekrem Geçe, İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci'yi Makamında Ziyaret Etti...](/meb_iys_dosyalar/2024_02/29144505_whatsappimage20240229at12.07.43.jpg)
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ali Şenol ve Selçuklu İlkokulu Müdürümüz Eralp Ekrem Geçe, Müdür Yardımcımız Musa Dinçgez eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci'yi Makamında Ziyaret Etti...