AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akıtılan Her Damla Ter Hedefimize Bizi Biraz Daha Yakınlaştıracaktır...

Akıtılan Her Damla Ter Hedefimize Bizi Biraz Daha Yakınlaştıracaktır...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, merkezi sınavlara hazırlık ve süreç değerlendirmelerinde bulunmak için ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

Bugünkü ziyaretini Sinanpaşa ilçemize gerçekleştiren İl Müdürümüz Miraç Sünnetci'ye İlçe Müdürümüz Sadık Avcı ve Şube Müdürümüz Hayati Duman da eşlik etti. İlçemizdeki ortaokul ve lise müdürleri ile yapılan değerlendirme toplantısında İl Müdürümüz, " Öğrencilerimiz bizlerin birer evladı. Yeri geliyor üzgün bir anlarını yeri geliyor en mutlu oldukları en özel anlarını bizlerle paylaşıyorlar. Bizleri birer anne ve baba olarak görüyorlar. Bizler de onların büyükleri olarak her zaman mutluluklarını ve iyiliklerini istiyoruz. Onların doğru kararlar verebilmeleri için doğru yönlendirmelerimizi ve rehberliğimizi yapmalıyız. Hepimizin ortak gayesi onları mutlu oldukları ve hedefledikleri iyi eğitim kurumlarında görmektir. Onların eğitim hayatları boyunca biriktirdikleri bilgi birikimlerinin, bu yolda akıttıkları her damla terin amacına ulaşması için hep birlikte çabalayacağız" dedi.

15-05-202415-05-202415-05-2024

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.