AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aşure Şenlikleri
İlimiz Nurettin Karaman İlkokulunda okul aile birliği ve velilerimizin katkılarıyla 5 kazanda 2500 kişilik aşüre yapılarak öğrencilerimize, velilerimize ve çevre okullarımıza dağıtıldı.![Aşure Şenlikleri](/meb_iys_dosyalar/2014_11/k_14161601_asuremanset.jpg)
Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih AKÇİL,Şube Müdürü Hikmet TUNCER ve Çevre Okul Müdürleri,öğretmen ve öğrencilerin katıldığı aşüre şenliğini vatandaşlar tarafından da büyük ilgi gördü.