AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyet İlkokulu İdareci, Öğretmen Ve Öğrencilerimiz Cumhuriyetimizin 100.Yılı Etkinlikleri Kapsamında Hazırladıkları "Atatürk Puzzle'ları" Eserlerini İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci'ye Takdim Ettiler...
![Cumhuriyet İlkokulu İdareci, Öğretmen Ve Öğrencilerimiz Cumhuriyetimizin 100.Yılı Etkinlikleri Kapsamında Hazırladıkları](/meb_iys_dosyalar/2023_11/03085158_WhatsApp_Image_2023-11-02_at_20.27.56.jpg)
İl Müdürümüz Miraç Sünnetci öğrencilerimizle yakinen ilgilenerek sohbet etti ve bu kıymetli hediyeleri için idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür etti.