AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Engel Yüreklerde Olmasın
![Engel Yüreklerde Olmasın](/meb_iys_dosyalar/2018_12/06154653_1_1090_x_614.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Engelliler Haftası kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz toplantı salonunda kurumumuzda görev yapan engelli personelimizle bir araya geldi. Toplantı sırasında personelimizle sohbet eden YALÇIN; engel yüreklerde ,zihinlerde engel olmasın. Personelimizi çalışmalarından ve fedakarlıklarından dolayı teşekkür etti.
Program, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın engelli personelimize hediye takdim etmesiyle son buldu.