AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hedeflerin Gerçekleşmesi İçin Çalışıyoruz ...

Hedeflerin Gerçekleşmesi İçin Çalışıyoruz ...

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Emirdağ İlçemizde okul/kurum müdürleri ile yaptığı LGS ve YKS sınavlarına hazırlık ve süreç değerlendirme toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürkan Emeksiz ve Şube Müdürümüz Hayati Duman ile birlikte katıldı.

Toplantıda konuşan İl Müdürümüz Miraç Sünnetci, " LGS ve YKS sınavlarına çok kısa bir süre kaldı. Öğrencilerimiz eğitim öğretim süreçleri boyunca gece gündüz demeden hazırlandıkları bu sınavların sonucunda hedefledikleri lise ve üniversite hayallerine ulaşmak için tüm donanımlarını yansıtacaklar. Bizlere düşen görev onların yanında yürüyerek, hayallerini kurdukları ve hedefledikleri eğitim hayatlarında yalnız bırakmamaktır. Gerekli tüm rehberlik ve yönlendirmelerimizi yaparak süreci doğru yönetmeliyiz. Çünkü bizler öğrencilerimizin hedefleri ve hayallerinin gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Bunu da sahada hep birlikte yapacağız" dedi.

Toplantı, okullarımızda devam eden LGS ve YKS hazırlık süreçlerinin tek tek değerlendirilmesi ile sona erdi.

 

14-05-202415-05-202414-05-202414-05-2024

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.