AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği Kursu...

FATİH Projesi kapsamında kurulan donanımların etkili, verimli bir şekilde kullanılabilmesi için okullarımızda BT Rehber Öğretmenleri görevlendirilmektedir. Alanı Bilişim Teknolojileri olan öğretmenlerimizden BT Rehberliği yapanların sayısı donanım kurulumu yapılan okullarımıza göre yetersiz olduğu için;

-“FATİH Projesi– Eğitimde Teknoloji Kullanımı Kursu” nu veya ESY (Etkileşimli Sınıf Yönetimi) Kursunu (uzaktan eğitim) başarıyla bitirmiş olan,

- Kadrosu Fatih Projesi kapsamında Etkileşimli Tahta kurulumu yapılmış bir kurumda olan,

Bilişim Teknolojileri dışındaki diğer branşlarda görev yapan öğretmenlerimize yönelik ilimizde mahalli olarak 15.08.2016 - 01.09.2016 tarihleri arasında (12 gün) 100 saatlik “Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği Kursu” açılacaktır.

Kurs Planlamasının sağlıklı olması için yukarıdaki şartları taşımak şartıyla, kursa katılmak isteyen öğretmenlerin sayısının belirlenmesine ihtiyaç duyulmuştur. Buna göre “Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği Kursu”na katılmak isteyenlerin http://fatih03.okulweb.net/ adresinden kurs için ön talep formunu 01/07/2016 tarihi mesai bitimine kadar doldurmaları gerekmektedir.

-Söz konusu Faaliyetin başvuru sayısı yeterli olması halinde 5 farklı ilçede verilmesi planlanmakta olup, ilçelerden başvuru az olması durumunda tüm kursların planlaması Merkez ilçeye yapılacaktır.

-Ön talebin çok fazla olması durumunda Müdürlüğümüzce ihtiyaç durumuna göre kursiyer seçimi yapılacaktır.

Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

                                                                                                           Fatih AKÇİL

                                                                                                 İl Milli Eğitim Müdür Yrd.

 

 

Not: İletişim ve sorular için dâhili 121-171 no’lu telefonlarla irtibata geçilebilir.

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.