AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimin Geliştirilmesinde E-Kalite...

     Milli Eğitim Bakanlığımızın, eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla yürüttüğü “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” kapsamında, müdürlüğümüz tarafından uygulanan Eğitimin Geliştirilmesinde E-Kalite”  Kurumsal Kategoride Bölge Derecesi almaya hak kazanmıştır.

   2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında 2581 başvuru içerisinden 303 çalışma içerisine girerek saha ziyaretine kalma başarısı gösteren Eğitimin Geliştirilmesinde E-Kalite” çalışması, 13-17 Haziran 2016 tarihleri arasında Bakanlık değerlendiricileri tarafından gerçekleştirilen saha değerlendirmeleri sonrasında Bölge Ödülü almaya hak kazanan 94 çalışmadan birisi olmuştur.

   Okul/Kurum ve Bireysel Öğretmen Performanslarını, İlimizde uygulanan projelerin takip ve değerlendirilmesi, kurumlar arasında iş ve işlemlerin hızlandırılması, güvenilir bilgiye devamlı ulaşılmasına yönelik hazırlanan ve 3 yıldır ilimize özgü uygulanan Eğitimin Geliştirilmesinde E-Kalite” çalışmasına Türkiye derecesi alma yolunda başarılar diliyoruz.

 

      Çalışmada katkısı olan tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.