AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yönetici Gelişim Programının Kasım Ayı Toplantısı Yapıldı...

Yönetici Gelişim Programının Kasım Ayı Toplantısı Yapıldı...

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretim Genel Müdürlüğünce hazırlanan  “ Yönetici Gelişim Planı” çerçevesinde,  Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürleri ve İmam Hatip Ortaokulu Müdürlerinin iletişim ve yönetişim becerilerine katkı sağlamak amacıyla, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı merkez ilçe, köy ve kasabalarındaki Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürleri,  İmam Hatip Ortaokulu Müdürleri ve Müdür Yardımcılarının katılımıyla, 13 Kasım 2018 Salı günü saat 16.00’da, Afyonkarahisar TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda,  İl Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretiminden sorumlu  Şube Müdürü A.  Fevzi ÖZDEMİR’in başkanlığında toplantı yapıldı.

Kasım ayının konusu olan ; “AB, Ulusal Ajans, TÜBİTAK, Belediyeler, Gençlik ve Spor Bakanlığı, üniversiteler, okullarımız, vb. kurum ve kuruluşlarca gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası proje fırsatları, mevcut projelerin incelenmesi ve bu bağlamda yeni projelerin müzakeresi konularında,  Uydukent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer BOZDAĞ  tarafından sunum yapıldı.

28-12-2018

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.