AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yönetici Gelişim Programının Mayıs Ayı Toplantısı Yapıldı...

Yönetici Gelişim Programının Mayıs  Ayı Toplantısı Yapıldı...

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretim Genel Müdürlüğünce hazırlanan  “ Yönetici Gelişim Planı” çerçevesinde,  Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürleri ve İmam Hatip Ortaokulu Müdürlerinin iletişim ve yönetişim becerilerine katkı sağlamak amacıyla, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı merkez ilçe, köy ve kasabalarındaki Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürleri,  İmam Hatip Ortaokulu Müdürleri ve Müdür Yardımcılarının katılımıyla,      02 Mayıs 2019 Perşembe günü saat 16.00’ da, Afyon Kocatepe Üniversite İslami İlimler Fakültesi Konferans Salonunda,  İl Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretiminden sorumlu Şube Müdürü A.  Fevzi ÖZDEMİR’ in Başkanlığında toplantı yapıldı.

Mayıs ayının konusu olan; “AB ülkelerinde ve dünyanın farklı bölgelerinde eğitim alanında öne çıkan ülkelerde eğitim ve bu ülkelerdeki din eğitimi politikaları ve uygulamaları” konusunda Afyon Kocatepe Üniversitesi İslami İlimler Fakültesinden Dekan Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Fatih ÇAKMAK tarafından sunum yapıldı.

03-05-201903-05-2019

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.