AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programının Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı...

Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programının Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı...

Milli Eğitim Bakanlığının Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce Yayınlanan               " Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlilikleri" çerçevesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerini; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı merkez ilçe, köy ve kasabalarındaki temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarında görevli, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin katılımı ile "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı" toplantısı 30 Ekim 2019 Çarşamba günü saat 16.15'de, Afyonkarahisar Hattat Ahmet Karahisari Anadolu İmam Hatip Lisesi  (Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu) Konferans Salonunda,  Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretiminden sorumlu Şube Müdürü A.  Fevzi ÖZDEMİR'in katılımıyla yapıldı.

Ekim ayının konusu olan ; "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile Temel Dini Bilgiler derslerinde yer inanç konularının güncel meseleler bağlamında ele alınması ve bu konuların öğretiminde kullanılan özel öğretim yöntemleri hakkında, Afyon Kocatepe Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Fatih ÇAKMAK tarafından sunum yapıldı.

01-11-2019

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.