AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yönetici Gelişim Programının Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı...

Yönetici Gelişim Programının Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı...

Milli Eğitim Bakanlığının Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce Yayınlanan               " Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlilikleri" çerçevesinde okul yöneticilerinin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı merkez ilçe, köy ve kasabalarındaki Anadolu imam hatip liseleri ile imam hatip ortaokullarında  görevli müdürler ve müdür  yardımcılarının katılımı ile "Yönetici Gelişim Programı" toplantısı 31 Ekim 2019 Perşembe günü saat 16.00'da, Afyonkarahisar Afyonkarahisar Merkez Kız Anadolu  İmam Hatip Lisesi  (Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu) Konferans Salonunda,  Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretiminden sorumlu  Şube Müdürü A.  Fevzi ÖZDEMİR'in katılımıyla yapıldı.

Ekim ayının konusu olan ; "İmam hatip okullarının dünü, bugünü, geleceği; özgün ve örnek uygulamalarıyla geleceğin imam hatip okulları; 2023 eğitim vizyonu bağlamında misyon, vizyon, hedef ve eylemler  konularında, Afyon Kocatepe Üniversitesi İslami İlimler  Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Ersan ÖZTEN tarafından sunum yapıldı.

01-11-2019

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.