AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yönetici Gelişim Programının Kasım Ayı Toplantısı Yapıldı...

Yönetici Gelişim Programının Kasım Ayı Toplantısı Yapıldı...

Milli Eğitim Bakanlığının Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce Yayınlanan " Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlilikleri" çerçevesinde okul yöneticilerinin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı merkez ilçe, köy ve kasabalarındaki Anadolu imam hatip liseleri ile imam hatip ortaokullarında  görevli müdürler ve müdür  yardımcılarının katılımı ile "Yönetici Gelişim Programı" toplantısı 27 Kasım2019 Çarşamba  günü saat 16.00'da, Afyonkarahisar Merkez Kız Anadolu  İmam Hatip Lisesi  (Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu) Konferans Salonunda yapıldı.

Kasım ayının konusu olan ; "Yönetim süreçlerinde motivasyon, okula kuruma aidiyet hissi, sürdürülebilir takım ruhu ve kurum kültürü oluşturma konularında, Din Öğretiminden sorumlu Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Şube Müdürü A. Fevzi ÖZDEMİR tarafından sunum yapıldı.

03-12-2019

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.