AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programının Kasım Ayı Toplantısı Yapıldı...

Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programının Kasım Ayı Toplantısı Yapıldı...

Milli Eğitim Bakanlığının Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce Yayınlanan " Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlilikleri" çerçevesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerini; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı merkez ilçe, köy ve kasabalarındaki temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarında görevli, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin katılımı ile "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı" toplantısı 28 Kasım 2019 Perşembe günü saat 16.15'de, Afyonkarahisar Hattat Ahmet Karahisari Anadolu İmam Hatip Lisesi  (Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu) Konferans Salonunda,  Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretiminden sorumlu Şube Müdürü A.  Fevzi ÖZDEMİR'in katılımıyla yapıldı. 

Kasım ayının konusu olan ; "Sevgili Peygamberimiz  HZ. Muhammed (S.A.V)'in  eğitim anlayışı, ilim öğrenmeye ve eğitime  verdiği önem ve eğitim metotları  hakkında, Afyon Kocatepe Üniversitesi Eğitim  Fakültesinde   görevli Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Emin TÜRKOĞLU tarafından sunum yapıldı.

03-12-2019

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.