AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yönetici Gelişim Programının Aralık Ayı Toplantısı Yapıldı...

Yönetici Gelişim Programının Aralık Ayı Toplantısı Yapıldı...

Milli Eğitim Bakanlığının Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce Yayınlanan               " Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlilikleri" çerçevesinde okul yöneticilerinin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı merkez ilçe, köy ve kasabalarındaki Anadolu imam hatip liseleri ile imam hatip ortaokullarında görevli müdürler ve müdür yardımcılarının katılımı ile "Yönetici Gelişim Programı" toplantısı 24 Aralık 2019 Salı günü saat 16.00'da, Afyonkarahisar Afyonkarahisar Merkez Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  (Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu) Konferans Salonunda yapıldı.

                Aralık ayının konusu olan ; "Bir eğitimci olarak Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.)'in insanlarla iletişimi, sosyal ilişkileri, eğitim yaklaşımı, eğitimdeki temel ilke ve metotları ile yönetim anlayışı ve uygulamalarından örnekler"  konularında Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mevlüt ÇINAR tarafından sunum yapıldı.

16-01-2020

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.