AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

81 Çalıkuşu Afyonkarahisar e-Dergi...

81 Çalıkuşu Afyonkarahisar e-Dergi...

Milli Eğitim Bakanlığımızca ülkemizin 81 ilinde yapılan çalışmalar Bakanlığımız himayesinde İl Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından e-dergi olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce hazırlanan "81 Çalıkuşu Afyonkarahisar" adlı  e-dergiyi, il sınırlarımızın içinde gerçekleşen kültür ve eğitim temalı içerikleri Ocak  ayından itibaren iki ayda bir olacak şekilde yayımlamaya başladık.

Her biri, ilimiz özelinde dijital olarak yayımlanacak olan e-dergi ile öğrenci, veli, öğretmen ve dijital medya kullanan, yerel eğitim ve kültür haberlerini takip etmek isteyen her bireyin il düzeyinde oluşturulacak temalardan haberdar olması ve yapılan çalışmaları takip etmesi hedeflenmektedir. "81 Çalıkuşu Afyonkarahisar" e-dergimizin Temmuz-Ağustos aylarını içeren eğitim kültür içerikli 5.sayısını siz kıymetli okuyucularımızla buluşturuyoruz.Bu sayımızda ilimiz genelinde yürütülen yaz tatili etkinlikleri, Türkiye ve Dünya genelindeki spor başarılarımızı,Erasmus+ projelerimizi,Tübitak bilim fuarları ,TEKNOFEST İnsansız Hava Araçları yarışmaları,sene başı toplantıları  ve daha birçok proje  ve faaliyetleri öğrenci ve öğretmenlerimizle yürüttük.Dergimizin içeriğine aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Dergi içeriğini indirmek için tıklayın...

Dijital dergi içeriği için tıklayın...

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.