AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci'nin YKS Mesajı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci'nin YKS Mesajı...

Ülkemizin ve milletimizin teminatı olan sevgili gençlerimiz;

Eğitim hayatınız boyunca azim ve çabayla hazırlanarak edindiğiniz bilgi ve birikimlerinizi, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz mesleklere kavuşma yolunda yansıtacağınız Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)'na bu hafta sonu gireceksiniz.

Kimi zaman çok yoruldunuz, kimi zaman umutsuzluğa kapılıp vazgeçmek istediniz. Ama bilmeniz gereken şey harcanılan hiçbir emek ve zaman boşa gitmez. Bugün harcadığınız emek; yarınımızın sermayesi, birikimi ve başarısı olacaktır. Kendinize güvendiğiniz sürece aşılamayacak hiçbir engel yoktur. Motivasyonunuzu asla kaybetmeyin. Çünkü sizler ülkemizin geleceği, güçlü Türkiye'nin yarınları olacak nesilsiniz. Her zaman yanınızda olan aileniz, öğretmenleriniz ve tüm sevenlerinizin bu süreçte de yanınızda olacağını asla unutmayın. Aldığınız sonuç? ne olursa olsun, önünüzde uzun bir hayat var.

Bu vesileyle bugüne kadar sizlerin yetişmesinde her türlü fedakârlığı üstlenen öğretmenlerinize, ailelerinize,  teşekkür ediyor, ilimiz ve ülkemiz genelinde 2024 TYT, AYT ve YDT sınavlarına girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını almalarını canı gönülden temenni ediyorum.

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.