AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğretmen ve öğrencilerle buluştu. Okul bahçesindeki öğrencilerimizle tanışarak, hedefledikleri meslekler, ders çalışma teknikleri ve katıldıkları sosyal faaliyetler hakkında sohbet etti. Okul Müdür ve Müdür Yardımcılarından eğitim-öğretim faaliyetleri ile ilgili bilgiler alan YALÇIN, öğretmenlerimizle buluşmasında;  “Sizler geleceğimize yön verecek bireyler yetiştiriyorsunuz. Öğrencilerimizin  bilgili, ahlaklı, araştıran, üretken, inançlı ve güvenilir olması için büyük bir özveriyle çalışmaktasınız. Bu bilinçle yaptığınız tüm çalışmalar için teşekkür ediyorum” dedi. Öğretmenlerden, öğrencileri kitap okuma ve proje üretmeleri konusunda daha çok destek olmalarını istedi. Öğrenciler ile bayrak törenine  katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN iyi tatiller dileyerek ziyaretini sonlandırdı.

02-11-201802-11-201802-11-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.