AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Beslenme Dostu Okullar Programı Ödül Törenine Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN Beslenme Dostu Okullar Programı Ödül Törenine Katıldı…

Beslenme Dostu Okullar Programı Ödül Töreni, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Mevlüt ÇINAR ve Fatih AKÇİL, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, Okul Müdürlerimizin katılımlarıyla, Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonu’nda düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi çalışmalarının; 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında yaygınlaştırılması, daha etkili ve verimli bir şekilde hayata geçirilmesi amacı ile Milli Eğitim Bakanlığımız ve Sağlık Bakanlığı işbirliğinde yürütülmekte olan Beslenme Dostu Okullar Programı Ödül Töreninde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “Okullarımızda çocuklarımıza gerekli akademik bilgileri aktarmanın yanında beslenme alışkanlıklarını düzenlemek, sağlıklı ürünlerle beslenmelerini sağlamak da büyük önem arz etmektedir. Sağlıklı bir gelecek için fedakarlık yapan tüm öğretmenlerimi katılımcılar nezdinde kutluyor ve teşekkür ediyorum ” dedi.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  ve protokol üyeleri Beslenme Dostu Sertifikalarını, Okul Müdürlerimize takdim etti.

Toplu fotoğraf çekimlerinin ardından tören sona erdi.

09-01-201909-01-201909-01-201909-01-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.