İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Bostanlı İlkokulumuzu Ziyaret Ederek Öğrencilerimizin Karne Sevincine Ortak Oldu...
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Bostanlı İlkokulumuzu Ziyaret Ederek Öğrencilerimizin Karne Sevincine Ortak Oldu...](/meb_iys_dosyalar/2022_01/21152720_1_1090_x_727.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Temel Eğitim Şube Müdürümüz Medeni BUĞRA 'nın katılımlarıyla Bostanlı İlkokulumuzda karne töreni gerçekleştirildi. Öğrencilerimiz karne almanın mutluluğunu yaşadılar.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ; "Sevgili öğrencilerimiz, kıymetli öğretmen ve yöneticilerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımız ile velilerimizin özverili çalışmaları ile geride bıraktığımız 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının birinci dönemini tamamlamanın ardından heyecanla beklenen karne gününde sizlerle aynı heyecanı paylaşmanın gururunu ve onurunu taşıyorum." dedi.
Ziyaret öğrencilerimize karnelerinin ve hediyelerinin verilmesi ile son buldu.