AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Hürriyet İlkokulu, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve 27 Ağustos İlkokulu’nu Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Hürriyet İlkokulu, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve 27 Ağustos İlkokulu’nu Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ,27 Ağustos İlkokulu  ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ziyaretlerinde öğretmenlerle bir araya geldi. 2023 Eğitim Vizyon Belgesi hakkında fikir alışverişinde bulunarak 2023 Vizyon Belgesi Hedeflerini İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak önemsediğini  belirtti. Okullarımız arasındaki farklılıkların giderilmesi için yoğun çalışmalar yapıldığını ifade etti. Eğitim-öğretim faaliyetleri olarak çocuklarımızın her alanda en iyi şekilde yetiştirilmesinin büyük önem arz ettiğini, yalnızca talim faaliyetlerinin yeterli olmadığını, terbiyenin de eğitim-öğretimin ayrılmaz bir parçası olduğunu vurguladı.

 27 Ağustos İlkokulunda sınıflardaki eğitim-öğretim faaliyetlerine katılarak öğrencilerle sohbet etti. Yabancı uyruklu öğrencilerin uyum süreçlerini izledi. Bol bol kitap okumaları konusunda tavsiyelerde bulundu.

Hürriyet İlkokulu  sınıflarında öğrencilerimizle buluşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, öğrencilerimizin   yaptıkları ve beğendikleri etkinlikler üzerine sohbet etti. Bir grup öğrencinin sergilediği, Nasrettin Hoca’nın bir ay otuz  gündür adlı kısa tiyatro gösterisini izledi.

Öğretmenlerin dilek ve isteklerini dinleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, özellikle sınıflar içerisinde oluşturulan, öğrencilere dinlenme, oyun ve okuma imkânı sağlayan bölümler oluşturulmasını takdir ettiğini belirtti. Hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle ziyaret sonlandırıldı.

04-01-201904-01-201904-01-201904-01-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.