AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl İzleme Araştırmaları, PISA, TIMMSS ve ABİDE Çalışmaları Değerlendirme Toplantısına katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN, İl İzleme Araştırmaları, PISA, TIMMSS ve ABİDE Çalışmaları Değerlendirme Toplantısına katıldı…

Afyon Lisesi Konferans Salonu’nda İl Ölçme Değerlendirme Merkezimizin düzenlediği Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısı’na İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL ve İl İzleme Araştırmaları, PISA, TIMMSS, ABİDE çalışmalarında görev alan öğretmenlerimiz katıldı.

İl Ölçme Değerlendirme Merkezimizin slaytlarla tanıtımının yapıldığı toplantı açılış konuşmasında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL, 2023 Vizyon Belgesi’nde Ölçme Değerlendirme, ortak sınavlar ve ABİDE çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “İl İzleme Araştırmaları, PISA, TIMMSS ve ABİDE çalışmalarında görev alan tüm öğretmenlerimizi yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı kutluyorum. Hazırladığınız sorular, ilimiz ve Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından uygulanan sınavlarda kullanıldı. Amacımız bu alanda görev alan öğretmen sayımızı arttırmak ve ortak sınavlarda beraber çalışmak.  İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu gururu yaşatan tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.  ” dedi.

İl İzleme Araştırmaları, PISA (Uluslararası Öğrenci Değerlendirme Programı), TIMMSS (Uluslararası Matematik ve Fen Eğitimleri Araştırması), ABİDE (Akademik Başarıların İzlenmesi ve Değerlendirilmesi) çalışmalarında görev alan öğretmenler ile değerlendirmeler yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ ın ABİDE puanlama çalışmasında görev alan öğretmenlerimizi ödüllendirmesiyle toplantı sona erdi.

11-01-201911-01-201914-01-201914-01-201914-01-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.