AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Osmangazi Anadolu Lisemizi Ziyaret Etti...
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Osmangazi Anadolu Lisemizi Ziyaret Etti...](/meb_iys_dosyalar/2021_11/23204843_1.jpg)
Vali Yardımcımız Dr. Mehmet BOZTEPE ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirmek; idareci, öğretmen ve öğrencilerimizle bir arada olmak amacı ile Osmangazi Anadolu Lisemize ziyarette bulundular.
Ziyaret idareci ve öğretmenlerimizle fikir alışverişinde bulunulmasıyla sona erdi.