AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Özlem Özyurt Ortaokulunu Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN, Özlem Özyurt Ortaokulunu Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN okul ziyaretleri kapsamında, Özlem Özyurt Ortaokulu’nu ziyaret etti. Okul Müdürü Adem AKPINAR’dan  Eğitim-Öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Sınıflarında öğrencilerimizle dersleri ve yaptıkları etkinlikler üzerine sohbet etti. Öğrencilerimizin gelecek planlarını da dinleyen YALÇIN, öğrencilerimize hedeflerine ulaşabilmeleri için planlı çalışmaları gerektiğini, zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini ve bol kitap okumalarını tavsiye etti. Öğretmenlerimizle buluşmasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, 2023 Vizyon Belgesini iyi özümsememiz gerektiğini, çocuklarımızı bilgiyle donatmanın yanı sıra, el becerilerini geliştirici, eğlendirici, dinlendirici ve yeteneklerini açığa çıkarabilecek faaliyetlere de yer verilmesinin önemini vurguladı.

Öğretmenlerimizin dilek ve temennilerini dinleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, çalışmalarından dolayı okul idaresi ve öğretmenlere teşekkür ederek ziyaretini sonlandırdı.

07-01-201907-01-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.