AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Selçuklu Mahallesi'nde Yapımı Devam Eden Okul İnşaatımızı Ziyaret Etti...
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Selçuklu Mahallesi'nde Yapımı Devam Eden Okul İnşaatımızı Ziyaret Etti...](/meb_iys_dosyalar/2022_10/12171403_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Selçuklu Mahallesinde bir hayırseverimiz tarafından yapımı devam eden okul inşaatını ve çevresini inceleyip devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
İncelemeler esnasında; İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Okulumuzun eğitim hayatına kazandırılmasının çocuklarımız ve gençlerimiz açısından çok faydalı olacağını, onların ferah ortamlarda iyi koşullarda eğitim almalarının sağlanması için gereken çalışmaların devam ettiğini belirtti.