AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Töreni'ne Katıldı...
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Töreni'ne Katıldı...](/meb_iys_dosyalar/2023_09/15164346_WhatsApp_Image_2023-09-15_at_14.04.38.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ve ilimizi temsilen iki öğretmenimiz ile birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle İstanbul Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı açılış törenine katıldı.