AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısına Katıldı...

Milli Eğitim Bakanlığımızca, öğrencilerimizin gelişimini takip etmek, müfredatın işlenmesinde okullarımız arasında bütünlük sağlamak ve uygulama birliği oluşturmak amacıyla bu yıl ilk kez ortaokul 6. sınıfların "Türkçe" ve "Matematik dersleri ile lise 9. sınıfların "Türk Dili ve Edebiyatı" ve "Matematik" derslerinin ikinci yazılı sınavlarını "ülke genelinde ortak sınav" olarak düzenleme kararı alındı.

Bu kapsamda, İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Mevlüt Çınar ve Fatih Akçil, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ve Şube Müdürlerimizin katılımıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Toplantı Salonu'nda 2023-2024 eğitim öğretim yılı ortak sınavları ile ilgili toplantı gerçekleştirildi.

Ayrıca, toplantıda ilimiz genelinde okul güvenliği ve taşımalı eğitim kapsamında olan okullarımızın durumları hakkında bilgi alış verişi yapıldı.

Toplantı, diğer gündem maddelerinin görüşülmesi, iyi dilek ve temennilerin sunulması ile sona erdi.

 22-09-202322-09-2023

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.