AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, BİLSEM Yıl Sonu Şenliği'ne Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, BİLSEM Yıl Sonu Şenliği'ne Katıldı...

Bilim ve Sanat Merkezlerimize devam eden öğrencilerimizin hem yıl boyunca ürettikleri proje ve eserleri tanıtmak, hem de bilim ve sanatın yaygın etkisini arttırarak öğrencilerimizin sosyal sorumluluk duygularını geliştirmek amacıyla ilimiz Merkez Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi, Dinar, Sandıklı ve  Bolvadin Bilim ve Sanat Merkezlerimizin ortak katılımıyla Bilim ve Sanat merkezlerimizdeki özel yetenekli öğrencilerimizin farklı alanlardaki çalışmalarını daha görünür hale getirmek ve toplumsal farkındalığı geliştirmek amacıyla Zafer Kent Meydanı'nda geniş katılımlı  "BİLSEM Yıl Sonu Şenliği " düzenlendi.

Şenliğe, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Numan Yöner, İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Afyon Kocatepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nusret Koca, Şube Müdürümüz Ahmet Aksoy, ilimiz BİLSEM yöneticileri, öğretmenleri, öğrencileri ve velilerimizin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Genel zihinsel yetenek alanında eğitim alan öğrencilerimizin ürettikleri proje, patent ve faydalı modellerin tanıtımı, resim yetenek alanındaki öğrencilerimizin ürettikleri sanat çalışmaları ve müzik yetenek alanındaki öğrencilerimizin sergiledikleri performanslar büyük beğeni topladı.

Şenliğin hazırlanmasında emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

01-06-202401-06-202401-06-202401-06-202401-06-2024

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.