AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Bir Dizi İnceleme ve Temaslarda Bulunmak İçin Bolvadin İlçemizi Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Bir Dizi İnceleme ve Temaslarda Bulunmak İçin Bolvadin İlçemizi Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Bolvadin ziyaretlerinde Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Musa Dinçgez, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Derviş Özçal ve Şube Müdürümüz Abdullah Kaya eşlik etti.

İlçe ziyaretlerine Bolvadin Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulumuzu ziyaret ederek başlayan İl Müdürümüz Miraç Sünnetci, ilçedeki okul/kurum müdürlerimizle bir araya geldi. İlçemizde yürütülen faaliyetler ve projeler hakkında idarecilerimizden tek tek bilgi alan İl Müdürümüz çalışmalarından dolayı tüm idarecilerimize teşekkür etti.

Ardından Ayfer-Ceylan Emet Fen Lisemize geçen İl Müdürümüz Miraç Sünnetci, okulumuzda incelemelerde bulunarak idarecilerimizden detaylı bilgi aldı. Okulumuzdaki bölüm ve birimleri gezen İl Müdürümüz öğretmenlerimizle bir araya gelerek talep ve isteklerini dinledi.

20-02-202420-02-202420-02-202420-02-2024

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.