AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci Emirdağ İlçemizdeki Okulları Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci Emirdağ İlçemizdeki Okulları Ziyaret Etti...

Emirdağ ilçemizde anaokulu açılış programına katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci programın ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürkan Emeksiz ve Şube Müdürümüz İbrahim Erdem Gülcü ile beraber okullarımızı ziyaret etti.

Şükrü Mola İlkokulumuzu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, idareci ve öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu. İdarecilerimizden okulun genel durumu ve okulda yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Sonrasında Atatürk Ortaokulumuzu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, yeni eğitim öğretim yılının sağlık ve başarı dolu geçmesi dileklerinde bulunarak öğrencilerimizin derslerine katıldı. Öğretmenlerle yapılan toplantıda 2023-2024 eğitim öğretim yılının planlaması hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Emirdağ Anadolu Lisemizde 12. sınıf öğrencilerimizle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, YKS sınavına yönelik öğrencilerimizle sohbet ederek onlara tavsiyelerde bulundu.

Emirdağ Anadolu Lisemizi ziyaretinin ardından Perihan Kemal Çuna İlkokulumuzda sınıfları ziyaret ederek öğrencilerimizle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci öğrencilerimize sorular ve bilmeceler yöneltti. Öğrencilerimizin vermiş olduğu cevaplar keyifli anların yaşanmasına sebep oldu. İdarecilerimiz ve öğretmenlerimizle yaptığı toplantıda başarının ve eğitim kalitesinin arttırılması için yapılacak çalışmalar, taşımalı öğrencilerin iş ve işlemleri vb. konuları görüşüldü.

Son olarak Mithat Paşa Ortaokulunda öğretmenlerimiz ve 8. Sınıf öğrencilerimizle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, sene sonunda yapılacak olan LGS sınavı hakkında öğrencilerimize tavsiyelerde bulunarak onları motive etti.

Öğretmen ve öğrencilerimizin her zaman yanlarında olduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olmasını dileyerek ziyaretini sonlandırdı.

22-09-202322-09-202322-09-202322-09-202322-09-202322-09-202322-09-202322-09-2023

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.