AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Kamil Miras Anadolu Lisemizi Ziyaret Ederek Öğrencilerimizle Bir Araya Geldi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Kamil Miras Anadolu Lisemizi Ziyaret Ederek Öğrencilerimizle Bir Araya Geldi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Müdür Yardımcımız Musa Dinçgez ve Şube Müdürümüz Mustafa Günay ile birlikte Kamil Miras Anadolu Lisemizi ziyaret ederek TYT(Temel Yeterlilik Testi) ve AYT (Alan Yeterlilik Testleri) sınavlarına hazırlanan 12. sınıf öğrencilerimiz ile bir araya geldi.

TYT ve AYT sınavları kapsamında yapılan kazanım değerlendirme sınavlarına katılan İl Müdürümüz sınavları inceleyip, öğrencilerimizle yakından ilgilendi.

İl Müdürümüz kazanım değerlendirme sınavlarının ardından okulumuzda düzenlenen döner etkinliğine katılarak bu süreçte moral motivasyonlarını yüksek tutmak için öğrencilerimizle tek tek sohbet etti.

Ziyaret, İl Müdürümüz Miraç Sünnetci 'nin bu etkinlikte emeği geçen tüm idareci, öğretmen, veli ve öğrencilerimize teşekkür etmesi ile sona erdi.

21-02-202421-02-202421-02-202421-02-2024

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.