AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Okullarımızın Eğitim Öğretim Hazırlık Çalışmalarını Yerinde İncelemeye Devam Ediyor...
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Okullarımızın Eğitim Öğretim Hazırlık Çalışmalarını Yerinde İncelemeye Devam Ediyor...](/meb_iys_dosyalar/2023_08/25170556_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci ve Müdür Yardımcımız Musa Dinçgez 2023- 2024 eğitim öğretim yılı hazırlık çalışmalarını yerinde incelemek üzere Ertuğrulgazi İlkokulu, Ertuğrulgazi Ortaokulu ve Zeynur Çetinkaya Kızılay Anaokulumuzu ziyaret ederek idarecilerimizden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.