AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osmangazi Ortaokulu’nu Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osmangazi Ortaokulu’nu Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  ziyaretlerinde, Osmangazi Ortaokulu’nda Okul Müdürü Osman DOĞAN’dan eğitim öğretim faaliyetleri hakkında  bilgi aldı. Öğrencilerle sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. Okul öğretmenleriyle tanışarak, eğitim öğretim 2023 vizyonu üzerine sohbet etti. Başarıda öğretmenin öncelikli olduğunu belirten YALÇIN; “Eğitim öğretimin merkezinde öğrenci vardır. Hepimiz öğrencilerimiz için varız. Sizler çalıştığınız ortamlarda huzurlu, mutlu, birlik ve beraberlik içinde olursanız yetiştireceğiniz öğrencilerde daha başarılı olurlar. Başarılı olan her bir birey gelecekte farklı alanlarda ülkemize ve milletimize  daha faydalı olacaktır” dedi. Öğretmenlerimizin,  çalıştıkları meslek ve ortamda mutlu olduklarını, vizyonun başarıya ulaşması için gereken özveriye hazır olduklarını belirtmesi üzerine İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Öğretmenlerimizin sadece  40 dakika ders verip çıkmadığını, farklı kültüre sahip öğrenci ve ailelerle günün her saatinde eğitim öğretim çerçevesinde ilgilendiğini vurguladı.

Tüm okul personeline 2023 vizyonuna gönülden destekleri ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek okul ziyaretini sonlandırdı.

09-11-201809-11-201809-11-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.